فراخوان برگزاری کارگاه کاتالیست های فولادی

محمود رضایی، مدیر مهندسی فروش شرکت نفت و گاز سرو با اعلام اینکه این کارگاه آموزشی با تدریس آقای دکتر مهران رضایی، عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، و مدیر تحقیق و توسعه شرکت نفت و گاز سرو برگزار خواهد شد، گفت: کاتالیست یکی از استراتژیک ترین کالاهای صنعت فولاد به شمار می رود که طی یک دهه اخیر توسط این شرکت دانش بنیان بومی سازی کامل آن صورت گرفته است، به طوری که این دستاورد در کنار ارائه خدمات فنی و مهندسی و خدمات پس از فروش کاملی به مخاطبین این حوزه ارائه می گردد.

رضایی افزود: به پشتوانه دانش کسب شده و توان ایجاد شده توسط شرکت نفت و گاز سرو، برگزاری کارگاه های آموزشی کاتالیست از سال ۱۳۹۳ با هدف افزایش توان متخصصین داخلی کشور در حوزه کاتالیست توسط این شرکت آغاز گردید.

همچنین شرکت نفت و گاز سرو برای مخاطبین این حوزه اقدام به تالیف و چاپ کتاب “ریفرمینگ و کاتالیست های فرآیندهای احیا مستقیم آهن” نمود که با استقبال بالایی نیز از سوی شرکت های فولادی روبرو گشت به طوری که این کتاب به چاپ دوم رسیده است.

وی افزود: از آنجا که کاتالیست محصولی استراتژیک بوده و پارامترهای کنترلی فراوانی دارد لذا نیاز است تا ارائه خدمات آموزشی را در کنار اهداف دیگر به مشتریان خود ارائه نماییم. از اینرو شاهد برگزاری بیست و دومین دوره آموزشی کاتالیست خواهیم بود.

کارگاه آموزشی سراسری کاتالیست های هتروژن با رویکرد کاتالیست های احیا مستقیم آهن در دو روز  ۸ و ۹ تیرماه ۱۴۰۱ در شهر تهران و به طور سراسری برگزار خواهد شد. علاقه­مندان به ثبت نام و حضور در این کارگاه می توانند با واحد روابط عمومی شرکت نفت و گاز سرو تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *